X-Ray Bagaj Kontrol ve Metal Algılama Sistemleri

X-Ray Bagaj Kontrol ve Metal Algılama Sistemleri

Binaların giriş çıkışında, en uygun X-Ray kontrol sisteminin kullanılması için gerekli tasarımı gerçekleştiriyor ve bu sistemin kurulumunu yapıyoruz. Böylece havaalanları, gümrük kontrol merkezleri, devlet daireleri, askeri tesisler, hapishaneler ve nükleer enerji santrali gibi kontrol gereken alanlarda, güvenlik hızla sağlanıyor. Her türlü bagaj ve kolinin içini görüntüleyerek, tehlike oluşturabilecek maddelerin el ve göz kontrolünden daha etkin ve güvenilir olarak fark edilmesini sağlayan X-Ray cihazları, içinden geçirilen organik veya inorganik her cismi, algılayıcıları sayesinde izleme olanağı veriyor.
Yüzdeyüz Güvenlik metal algılama sistemleri, önceden tespit edilen yoğunluktaki metalleri algılayıp, uyarma işlevini yüklenen kontrol ünitelerdir. Örneğin, bir silahla karşılaştıklarında sesli ve ışıklı uyarı sinyali verirler.

Korunması istenen mekânın girişine yerleştirilen metal detektörü ile en üst noktaya kadar tarama yapıyoruz. Bu sayede kişilerin üzerindeki metalleri algılayan sistem çözümleri tasarlıyoruz.