Adalet Alanları

Adalet Alanları

Ceza Tevkif Evleri, Adliye Sarayları, Adalet Bakanlığı Merkezi, İstinat Mahkemeleri gibi yüksek güvenlik seviyesi yanında ciddi bir operasyon kabiliyetine ihtiyaç duyan tesislere hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörler içerisinde adalet kurumları projelerine, yenilikçi ve uzman kimliğimizle ihtiyacı tam olarak karşılayacak şekilde yaklaşıyoruz.

Adalet sarayları ve benzeri yapılarda görev alan personelin, yetkileri belirlenen alanlar dahilinde izinsiz giriş çıkışlarını,biyometrik sistemler kullanarak kesin olarak önlüyor ve tam kontrol sağlıyoruz.

Ceza tevkif evleri hizmet ettikleri alan sebebiyle uzmanlık gerektiren özel projelerdir. Ceza tevkif evleri için yapılan projeler de işletme özellikleri nedeniyle çok katmanlı olmak durumundadır. Geliştirilen otomasyon sistemleri ile mahkumların bulundukları bölgeler anlık olarak kontrol edilebilir.

Yüzdeyüz Güvenlik olarak Türkiye’de sayılı firmanın uyguladığı iris tanıma teknolojisi gibi gelişmiş teknolojiler sayesinde, yetkili giriş çıkışları yönetilir ve sahte kimlik kullanımı bu sayede engellenir. Cezaevlerinde nakit paranın kullanımını kaldırma ve harcamaların denetim altına alınması amacı ile para otomasyon sistemini (EPOS) kurmuştur. Sistemin temel mantığına uygun olarak her mahkumun harcaması gereken para sınırlandırılmış ve denetim altına alınmıştır.